Sakarya Sivas arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Sakarya ile Sivas arası 745 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Sakarya Sivas arası mesafe 745 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Sakarya ile Sivas Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Sivas ile Sakarya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Sakarya Sivas Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Sakarya Sivas arası kaç km'dir ve Sakarya Sivas arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Sakarya Sivas yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Sakarya Sivas arası mesafe bilgilerini, Sakarya Sivas yol tarifi, yol güzergâhı ve Sakarya başlangıç noktasından Sivas bitiş noktasına nasıl gidilir? Sakarya ile Sivas kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Sakarya ile Sivas yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Sakarya Sivas Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Sakarya Sivas uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Sakarya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?