Konya Elazığ arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Konya ile Elazığ arası 740 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Konya Elazığ arası mesafe 740 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Konya ile Elazığ Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Elazığ ile Konya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Konya Elazığ Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Konya Elazığ arası kaç km'dir ve Konya Elazığ arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Konya Elazığ yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Konya Elazığ arası mesafe bilgilerini, Konya Elazığ yol tarifi, yol güzergâhı ve Konya başlangıç noktasından Elazığ bitiş noktasına nasıl gidilir? Konya ile Elazığ kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Konya ile Elazığ yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Konya Elazığ Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Konya Elazığ uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Konya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?