Rize Konya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Rize ile Konya arası 991 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Rize Konya arası mesafe 991 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Rize ile Konya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Konya ile Rize arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Rize Konya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Rize Konya arası kaç km'dir ve Rize Konya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Rize Konya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Rize Konya arası mesafe bilgilerini, Rize Konya yol tarifi, yol güzergâhı ve Rize başlangıç noktasından Konya bitiş noktasına nasıl gidilir? Rize ile Konya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Rize ile Konya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Rize Konya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Rize Konya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Rize ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?