Konya Çanakkale arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Konya ile Çanakkale arası 744 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Konya Çanakkale arası mesafe 744 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Konya ile Çanakkale Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Çanakkale ile Konya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Konya Çanakkale Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Konya Çanakkale arası kaç km'dir ve Konya Çanakkale arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Konya Çanakkale yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Konya Çanakkale arası mesafe bilgilerini, Konya Çanakkale yol tarifi, yol güzergâhı ve Konya başlangıç noktasından Çanakkale bitiş noktasına nasıl gidilir? Konya ile Çanakkale kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Konya ile Çanakkale yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Konya Çanakkale Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Konya Çanakkale uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Konya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?