Konya Şırnak arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Konya ile Şırnak arası 1078 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Konya Şırnak arası mesafe 1078 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Konya ile Şırnak Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Şırnak ile Konya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Konya Şırnak Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Konya Şırnak arası kaç km'dir ve Konya Şırnak arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Konya Şırnak yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Konya Şırnak arası mesafe bilgilerini, Konya Şırnak yol tarifi, yol güzergâhı ve Konya başlangıç noktasından Şırnak bitiş noktasına nasıl gidilir? Konya ile Şırnak kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Konya ile Şırnak yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Konya Şırnak Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Konya Şırnak uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Konya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?