Osmaniye Konya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Osmaniye ile Konya arası 447 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Osmaniye Konya arası mesafe 447 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Osmaniye ile Konya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Konya ile Osmaniye arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Osmaniye Konya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Osmaniye Konya arası kaç km'dir ve Osmaniye Konya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Osmaniye Konya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Osmaniye Konya arası mesafe bilgilerini, Osmaniye Konya yol tarifi, yol güzergâhı ve Osmaniye başlangıç noktasından Konya bitiş noktasına nasıl gidilir? Osmaniye ile Konya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Osmaniye ile Konya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Osmaniye Konya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Osmaniye Konya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Osmaniye ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?