Konya Niğde arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Konya ile Niğde arası 243 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Konya Niğde arası mesafe 243 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Konya ile Niğde Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Niğde ile Konya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Konya Niğde Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Konya Niğde arası kaç km'dir ve Konya Niğde arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Konya Niğde yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Konya Niğde arası mesafe bilgilerini, Konya Niğde yol tarifi, yol güzergâhı ve Konya başlangıç noktasından Niğde bitiş noktasına nasıl gidilir? Konya ile Niğde kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Konya ile Niğde yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?