Konya Batman arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Konya ile Batman arası 989 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Konya Batman arası mesafe 989 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Konya ile Batman Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Batman ile Konya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Konya Batman Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Konya Batman arası kaç km'dir ve Konya Batman arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Konya Batman yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Konya Batman arası mesafe bilgilerini, Konya Batman yol tarifi, yol güzergâhı ve Konya başlangıç noktasından Batman bitiş noktasına nasıl gidilir? Konya ile Batman kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Konya ile Batman yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Konya Batman Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Konya Batman uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Konya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?