Konya Nevşehir arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Konya ile Nevşehir arası 223 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Konya Nevşehir arası mesafe 223 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Konya ile Nevşehir Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Nevşehir ile Konya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Konya Nevşehir Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Konya Nevşehir arası kaç km'dir ve Konya Nevşehir arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Konya Nevşehir yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Konya Nevşehir arası mesafe bilgilerini, Konya Nevşehir yol tarifi, yol güzergâhı ve Konya başlangıç noktasından Nevşehir bitiş noktasına nasıl gidilir? Konya ile Nevşehir kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Konya ile Nevşehir yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?