Konya Adana arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Konya ile Adana arası 358 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Konya Adana arası mesafe 358 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Konya ile Adana Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Adana ile Konya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Konya Adana Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Konya Adana arası kaç km'dir ve Konya Adana arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Konya Adana yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Konya Adana arası mesafe bilgilerini, Konya Adana yol tarifi, yol güzergâhı ve Konya başlangıç noktasından Adana bitiş noktasına nasıl gidilir? Konya ile Adana kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Konya ile Adana yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Konya Adana Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Konya Adana uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Konya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?