Konya Bursa arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Konya ile Bursa arası 504 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Konya Bursa arası mesafe 504 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Konya ile Bursa Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Bursa ile Konya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Konya Bursa Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Konya Bursa arası kaç km'dir ve Konya Bursa arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Konya Bursa yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Konya Bursa arası mesafe bilgilerini, Konya Bursa yol tarifi, yol güzergâhı ve Konya başlangıç noktasından Bursa bitiş noktasına nasıl gidilir? Konya ile Bursa kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Konya ile Bursa yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Konya Bursa Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Konya Bursa uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Konya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?