Konya Kilis arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Konya ile Kilis arası 610 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Konya Kilis arası mesafe 610 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Konya ile Kilis Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Kilis ile Konya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Konya Kilis Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Konya Kilis arası kaç km'dir ve Konya Kilis arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Konya Kilis yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Konya Kilis arası mesafe bilgilerini, Konya Kilis yol tarifi, yol güzergâhı ve Konya başlangıç noktasından Kilis bitiş noktasına nasıl gidilir? Konya ile Kilis kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Konya ile Kilis yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Konya Kilis Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Konya Kilis uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Konya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?