Nevşehir Konya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Nevşehir ile Konya arası 223 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Nevşehir Konya arası mesafe 223 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Nevşehir ile Konya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Konya ile Nevşehir arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Nevşehir Konya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Nevşehir Konya arası kaç km'dir ve Nevşehir Konya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Nevşehir Konya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Nevşehir Konya arası mesafe bilgilerini, Nevşehir Konya yol tarifi, yol güzergâhı ve Nevşehir başlangıç noktasından Konya bitiş noktasına nasıl gidilir? Nevşehir ile Konya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Nevşehir ile Konya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?