Konya Antalya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Konya ile Antalya arası 321 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Konya Antalya arası mesafe 321 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Konya ile Antalya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Antalya ile Konya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Konya Antalya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Konya Antalya arası kaç km'dir ve Konya Antalya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Konya Antalya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Konya Antalya arası mesafe bilgilerini, Konya Antalya yol tarifi, yol güzergâhı ve Konya başlangıç noktasından Antalya bitiş noktasına nasıl gidilir? Konya ile Antalya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Konya ile Antalya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Konya Antalya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Konya Antalya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Konya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?