Konya Mersin arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Konya ile Mersin arası 351 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Konya Mersin arası mesafe 351 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Konya ile Mersin Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Mersin ile Konya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Konya Mersin Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Konya Mersin arası kaç km'dir ve Konya Mersin arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Konya Mersin yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Konya Mersin arası mesafe bilgilerini, Konya Mersin yol tarifi, yol güzergâhı ve Konya başlangıç noktasından Mersin bitiş noktasına nasıl gidilir? Konya ile Mersin kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Konya ile Mersin yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Konya Mersin Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Konya Mersin uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Konya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?