Konya Ordu arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Konya ile Ordu arası 737 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Konya Ordu arası mesafe 737 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Konya ile Ordu Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Ordu ile Konya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Konya Ordu Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Konya Ordu arası kaç km'dir ve Konya Ordu arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Konya Ordu yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Konya Ordu arası mesafe bilgilerini, Konya Ordu yol tarifi, yol güzergâhı ve Konya başlangıç noktasından Ordu bitiş noktasına nasıl gidilir? Konya ile Ordu kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Konya ile Ordu yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Konya Ordu Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Konya Ordu uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Konya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?