Konya Düzce arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Konya ile Düzce arası 501 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Konya Düzce arası mesafe 501 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Konya ile Düzce Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Düzce ile Konya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Konya Düzce Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Konya Düzce arası kaç km'dir ve Konya Düzce arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Konya Düzce yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Konya Düzce arası mesafe bilgilerini, Konya Düzce yol tarifi, yol güzergâhı ve Konya başlangıç noktasından Düzce bitiş noktasına nasıl gidilir? Konya ile Düzce kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Konya ile Düzce yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Konya Düzce Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Konya Düzce uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Konya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?