Konya Karabük arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Konya ile Karabük arası 481 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Konya Karabük arası mesafe 481 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Konya ile Karabük Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Karabük ile Konya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Konya Karabük Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Konya Karabük arası kaç km'dir ve Konya Karabük arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Konya Karabük yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Konya Karabük arası mesafe bilgilerini, Konya Karabük yol tarifi, yol güzergâhı ve Konya başlangıç noktasından Karabük bitiş noktasına nasıl gidilir? Konya ile Karabük kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Konya ile Karabük yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Konya Karabük Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Konya Karabük uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Konya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?