Konya Karaman arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Konya ile Karaman arası 119 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Konya Karaman arası mesafe 119 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Konya ile Karaman Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Karaman ile Konya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Konya Karaman Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Konya Karaman arası kaç km'dir ve Konya Karaman arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Konya Karaman yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Konya Karaman arası mesafe bilgilerini, Konya Karaman yol tarifi, yol güzergâhı ve Konya başlangıç noktasından Karaman bitiş noktasına nasıl gidilir? Konya ile Karaman kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Konya ile Karaman yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?