Konya Bolu arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Konya ile Bolu arası 455 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Konya Bolu arası mesafe 455 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Konya ile Bolu Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Bolu ile Konya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Konya Bolu Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Konya Bolu arası kaç km'dir ve Konya Bolu arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Konya Bolu yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Konya Bolu arası mesafe bilgilerini, Konya Bolu yol tarifi, yol güzergâhı ve Konya başlangıç noktasından Bolu bitiş noktasına nasıl gidilir? Konya ile Bolu kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Konya ile Bolu yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Konya Bolu Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Konya Bolu uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Konya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?