Konya Bitlis arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Konya ile Bitlis arası 1069 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Konya Bitlis arası mesafe 1069 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Konya ile Bitlis Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Bitlis ile Konya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Konya Bitlis Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Konya Bitlis arası kaç km'dir ve Konya Bitlis arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Konya Bitlis yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Konya Bitlis arası mesafe bilgilerini, Konya Bitlis yol tarifi, yol güzergâhı ve Konya başlangıç noktasından Bitlis bitiş noktasına nasıl gidilir? Konya ile Bitlis kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Konya ile Bitlis yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Konya Bitlis Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Konya Bitlis uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Konya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?