Konya Isparta arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Konya ile Isparta arası 266 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Konya Isparta arası mesafe 266 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Konya ile Isparta Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Isparta ile Konya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Konya Isparta Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Konya Isparta arası kaç km'dir ve Konya Isparta arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Konya Isparta yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Konya Isparta arası mesafe bilgilerini, Konya Isparta yol tarifi, yol güzergâhı ve Konya başlangıç noktasından Isparta bitiş noktasına nasıl gidilir? Konya ile Isparta kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Konya ile Isparta yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?