Konya Aksaray arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Konya ile Aksaray arası 147 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Konya Aksaray arası mesafe 147 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Konya ile Aksaray Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Aksaray ile Konya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Konya Aksaray Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Konya Aksaray arası kaç km'dir ve Konya Aksaray arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Konya Aksaray yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Konya Aksaray arası mesafe bilgilerini, Konya Aksaray yol tarifi, yol güzergâhı ve Konya başlangıç noktasından Aksaray bitiş noktasına nasıl gidilir? Konya ile Aksaray kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Konya ile Aksaray yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?