Isparta Konya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Isparta ile Konya arası 266 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Isparta Konya arası mesafe 266 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Isparta ile Konya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Konya ile Isparta arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Isparta Konya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Isparta Konya arası kaç km'dir ve Isparta Konya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Isparta Konya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Isparta Konya arası mesafe bilgilerini, Isparta Konya yol tarifi, yol güzergâhı ve Isparta başlangıç noktasından Konya bitiş noktasına nasıl gidilir? Isparta ile Konya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Isparta ile Konya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?