Konya Gümüşhane arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Konya ile Gümüşhane arası 850 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Konya Gümüşhane arası mesafe 850 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Konya ile Gümüşhane Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Gümüşhane ile Konya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Konya Gümüşhane Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Konya Gümüşhane arası kaç km'dir ve Konya Gümüşhane arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Konya Gümüşhane yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Konya Gümüşhane arası mesafe bilgilerini, Konya Gümüşhane yol tarifi, yol güzergâhı ve Konya başlangıç noktasından Gümüşhane bitiş noktasına nasıl gidilir? Konya ile Gümüşhane kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Konya ile Gümüşhane yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Konya Gümüşhane Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Konya Gümüşhane uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Konya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?