Konya Sakarya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Konya ile Sakarya arası 529 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Konya Sakarya arası mesafe 529 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Konya ile Sakarya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Sakarya ile Konya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Konya Sakarya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Konya Sakarya arası kaç km'dir ve Konya Sakarya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Konya Sakarya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Konya Sakarya arası mesafe bilgilerini, Konya Sakarya yol tarifi, yol güzergâhı ve Konya başlangıç noktasından Sakarya bitiş noktasına nasıl gidilir? Konya ile Sakarya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Konya ile Sakarya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Konya Sakarya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Konya Sakarya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Konya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?