Konya Burdur arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Konya ile Burdur arası 296 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Konya Burdur arası mesafe 296 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Konya ile Burdur Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Burdur ile Konya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Konya Burdur Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Konya Burdur arası kaç km'dir ve Konya Burdur arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Konya Burdur yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Konya Burdur arası mesafe bilgilerini, Konya Burdur yol tarifi, yol güzergâhı ve Konya başlangıç noktasından Burdur bitiş noktasına nasıl gidilir? Konya ile Burdur kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Konya ile Burdur yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?