Burdur Konya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Burdur ile Konya arası 296 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Burdur Konya arası mesafe 296 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Burdur ile Konya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Konya ile Burdur arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Burdur Konya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Burdur Konya arası kaç km'dir ve Burdur Konya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Burdur Konya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Burdur Konya arası mesafe bilgilerini, Burdur Konya yol tarifi, yol güzergâhı ve Burdur başlangıç noktasından Konya bitiş noktasına nasıl gidilir? Burdur ile Konya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Burdur ile Konya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?