Bolu Konya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Bolu ile Konya arası 455 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Bolu Konya arası mesafe 455 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Bolu ile Konya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Konya ile Bolu arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Bolu Konya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Bolu Konya arası kaç km'dir ve Bolu Konya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Bolu Konya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Bolu Konya arası mesafe bilgilerini, Bolu Konya yol tarifi, yol güzergâhı ve Bolu başlangıç noktasından Konya bitiş noktasına nasıl gidilir? Bolu ile Konya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Bolu ile Konya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Bolu Konya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Bolu Konya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Bolu ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?