Konya Afyon arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Konya ile Afyon arası 226 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Konya Afyon arası mesafe 226 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Konya ile Afyon Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Afyon ile Konya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Konya Afyon Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Konya Afyon arası kaç km'dir ve Konya Afyon arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Konya Afyon yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Konya Afyon arası mesafe bilgilerini, Konya Afyon yol tarifi, yol güzergâhı ve Konya başlangıç noktasından Afyon bitiş noktasına nasıl gidilir? Konya ile Afyon kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Konya ile Afyon yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?