Afyon Konya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Afyon ile Konya arası 226 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Afyon Konya arası mesafe 226 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Afyon ile Konya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Konya ile Afyon arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Afyon Konya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Afyon Konya arası kaç km'dir ve Afyon Konya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Afyon Konya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Afyon Konya arası mesafe bilgilerini, Afyon Konya yol tarifi, yol güzergâhı ve Afyon başlangıç noktasından Konya bitiş noktasına nasıl gidilir? Afyon ile Konya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Afyon ile Konya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?