Son Dakika Hatunsuyu Haberleri

Battalgazi'ye 10 Milyon TL'lik spor yatırımı

Önceki gün Malatya'da bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu, Battalgazi ilçesine 10 milyon TL'lik spor yatırımının yapılacağını açıkladı. Habere Git »

Battalgazi'de yeni imar yolunda asfalt serimi tamamlandı

Malatya'nın Battalgazi İlçesi Belediye Başkanı Osman Güder, Kuzey Kuşak Bağlantı Yolu Projesi kapsamında Hanımınçiftliği Mahallesinde imara yeni açılan 1 kilometrelik yolun sıcak asfalt serim çalışmalarını inceledi. Habere Git »

İki yük treni kafa kafaya çarpıştı: 1 ölü, 3 yaralı

İki yük treni kafa kafaya çarpıştı: 1 ölü, 3 yaralı Kayıp 1 kişiyi arama çalışmaları devam ediyor Malatya'da iki yük treni kafa kafaya çarpıştı. Habere Git »

Son dakika haber... Battalgazi ilçesinde iki yük treni ...

Son dakika 3. sayfa haberi... Battalgazi ilçesinde iki yük treni kafa kafaya çarpıştı: 1 ölü, 3 yaralı Kayıp 1 kişiyi arama çalışmaları devam ediyor Malatya'da iki yük treni kafa kafaya çarpıştı. Habere Git »

Battalgazi ilçesinde iki yük treni kafa kafaya çarpıştı: ...

Battalgazi ilçesinde iki yük treni kafa kafaya çarpıştı: 1 ölü, 3 yaralı Kayıp 1 kişiyi arama çalışmaları devam ediyor Malatya'da iki yük treni kafa kafaya çarpıştı. Habere Git »

Battalgazi ilçesinde iki yük treni kafa kafaya çarpıştı: ...

Battalgazi ilçesinde iki yük treni kafa kafaya çarpıştı: 1 ölü, 4 yaralı Malatya'da iki yük treni kafa kafaya çarpıştı. Habere Git »

Yük trenleri çarpıştı: 1 ölü, 4 yaralı

Malatya'da iki yük treni kafa kafaya çarpıştı. Habere Git »

Malatya'da uyuşturucu operasyonunda 4 şüpheli yakalandı

Malatya'da düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 4 şüpheli gözaltına alındı. Habere Git »

Otomobilde esrar ele geçirildi

Malatya'da jandarma ekipleri tarafından bir araçta yapılan aramalarda 730 gram toz esrar maddesi ele geçirildi. Habere Git »

Battalgazi'de yaşanabilir bilir kent çalışmaları

Malatya'nın Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, daha yaşanabilir bir Battalgazi inşa etmek için göreve geldiği günden beri yaptıkları çalışmalar ve projeler hakkında bilgi verdi. Habere Git »

Battalgazi'de doğal gaz ve alt yapı seferberliği

Malatya'nın Battalgazi İlçesi Belediye Başkanı Osman Güder, mahalle toplantıları kapsamında Gümrük ve Ticaret Eski Bakanı AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci ile birlikte Hatunsuyu Mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Habere Git »

Çiftçilere tarım sigortası anlatıldı

Malatya'da çiftçilere, tarım sigortaları konusunda bilgilendirme yapılarak, ürünlerin sigorta yaptırılmasının faydaları dile getirildi. Habere Git »

Malatya Valisi Baruş, depremden etkilenen mahallelerde ...

Malatya Valisi Aydın Baruş, merkez üssü Elazığ'ın Sivrice ilçesi olan 6,8 büyüklüğündeki depremden etkilenen Battalgazi ilçesindeki mahallelerde incelemelerde bulundu. Habere Git »

Başkan Güder, Alişar Mahallesi'nin sorunlarını dinledi

Malatya Battalgazi Belediyesi tarafından her hafta düzenli olarak organize edilen mahalle toplantılarının 13'üncüsü, Alişar Mahallesi'nde düzenlendi. Habere Git »

Derme Deresi ile ilgili ihale yapıldı

Malatya'nın Battalgazi ilçesindeki Derme Deresi ile ilgili ihale yapıldığı, dere içerisinde olan evlerin taşınacağı bildirildi. Habere Git »

Başkan Güder, sorunları yerinde dinledi

Malatya Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, mahalle ziyaretleri kapsamında Hatunsuyu Mahallesini ziyaret ederek mahalle hakkındaki sorun ve sıkıntıları mahalle halkından dinledi. Habere Git »

Malatya'da ihtiyaç sahibi öğrencilere ayakkabı yardımı

Malatya'da, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Malatya Ticaret ve Sanayi Odasının katkılarıyla ihtiyaç sahibi öğrencilere ayakkabı yardımında bulunuldu. Habere Git »

Öğrencilere bot dağıtıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) katkılarıyla, Battalgazi ilçesinde bulunan Hatunsuyu İlkokulunda okuyan öğrencilere 800 çift bot ayakkabı dağıtıldı. Habere Git »

Başkan Güder: "İmarda kat sayıyı arttırdık"

Malatya Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, '10 dönüme sığan 120 daire sayısını 150'ye çıkardık' dedi. Habere Git »

Battalgazi Belediye Meclisi Ekim ayı toplantısı yapıldı

Malatya merkez ilçe Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, 'Belediyenin bir lirasının boşa gitmemesi için çaba sarf ediyoruz' dedi. Habere Git »

Bilgilendirme: Hatunsuyu Haberlerini okumak için doğru yerdesiniz.Hatunsuyu Son Dakika Haberleri anlık olarak sitemizde. Güncel Hatunsuyu Haberlerini yada Malatya Hatunsuyu Haberlerini buradan takip edebilirsiniz.
Hatunsuyu Haber - Son Dakika Hatunsuyu Haberleri sayfasını paylaş.
Malatyam | Malatya Haber Portalı | Online: 11