Son Dakika Hatunsuyu Haberleri

Battalgazi'de doğal gaz ve alt yapı seferberliği

Malatya'nın Battalgazi İlçesi Belediye Başkanı Osman Güder, mahalle toplantıları kapsamında Gümrük ve Ticaret Eski Bakanı AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci ile birlikte Hatunsuyu Mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Habere Git »

Çiftçilere tarım sigortası anlatıldı

Malatya'da çiftçilere, tarım sigortaları konusunda bilgilendirme yapılarak, ürünlerin sigorta yaptırılmasının faydaları dile getirildi. Habere Git »

Malatya Valisi Baruş, depremden etkilenen mahallelerde ...

Malatya Valisi Aydın Baruş, merkez üssü Elazığ'ın Sivrice ilçesi olan 6,8 büyüklüğündeki depremden etkilenen Battalgazi ilçesindeki mahallelerde incelemelerde bulundu. Habere Git »

Başkan Güder, Alişar Mahallesi'nin sorunlarını dinledi

Malatya Battalgazi Belediyesi tarafından her hafta düzenli olarak organize edilen mahalle toplantılarının 13'üncüsü, Alişar Mahallesi'nde düzenlendi. Habere Git »

Derme Deresi ile ilgili ihale yapıldı

Malatya'nın Battalgazi ilçesindeki Derme Deresi ile ilgili ihale yapıldığı, dere içerisinde olan evlerin taşınacağı bildirildi. Habere Git »

Başkan Güder, sorunları yerinde dinledi

Malatya Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, mahalle ziyaretleri kapsamında Hatunsuyu Mahallesini ziyaret ederek mahalle hakkındaki sorun ve sıkıntıları mahalle halkından dinledi. Habere Git »

Malatya'da ihtiyaç sahibi öğrencilere ayakkabı yardımı

Malatya'da, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Malatya Ticaret ve Sanayi Odasının katkılarıyla ihtiyaç sahibi öğrencilere ayakkabı yardımında bulunuldu. Habere Git »

Öğrencilere bot dağıtıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) katkılarıyla, Battalgazi ilçesinde bulunan Hatunsuyu İlkokulunda okuyan öğrencilere 800 çift bot ayakkabı dağıtıldı. Habere Git »

Başkan Güder: "İmarda kat sayıyı arttırdık"

Malatya Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, '10 dönüme sığan 120 daire sayısını 150'ye çıkardık' dedi. Habere Git »

Battalgazi Belediye Meclisi Ekim ayı toplantısı yapıldı

Malatya merkez ilçe Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, 'Belediyenin bir lirasının boşa gitmemesi için çaba sarf ediyoruz' dedi. Habere Git »

Jandarmadan 'Yaya geçidi nöbeti'

Yeşilyurt ve Battalgazi İlçe Jandarma Komutanlıkları tarafından trafikte yaya önceliğine dikkati çekebilmek amacıyla tüm ülkede olduğu gibi aynı saatte yaya geçidi nöbeti tutuldu. Habere Git »

DHA YURT BÜLTENİ-6

Gaziantep'te eşinden şiddet gördüğü için boşanan ve kızı Çocuk Esirgeme Kurumu'nda kalan Ceren Z.'nin büfede unuttuğu cüzdanı, başka bir müşteri tarafından çalındı. Habere Git »

Şüpheli bir şahsın üzerinde ruhsatsız tabanca çıktı

Malatya'da Jandarma ekiplerinin şüphe üzerine durdukları bir şahsın üzerinde ruhsatsız tabanca bulundu. Habere Git »

Devletin Şefkat Eliyle "Yuva" Sahibi Oldu

Malatya'da 4 yıl önce Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfından (SYDV) aldığı evlenme yardımıyla yuvasını kuran fiziksel engelli Basri Sağdıç, yine devletin ve hayırseverlerin desteğiyle ev sahibi oldu. Habere Git »

Devletin Şefkat Eliyle "Yuva" Sahibi Oldu

Malatya'da 4 yıl önce Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfından (SYDV) aldığı evlenme yardımıyla yuvasını kuran fiziksel engelli Basri Sağdıç, yine devletin ve hayırseverlerin desteğiyle ev sahibi oldu. Habere Git »

Kayısıda Zirai Don Etkili Oldu

- Kayısıda zirai don etkili oldu Malatya Tarım ve Orman İl Müdürü Tahir Macit: 'Don tehlikesi geçmiş değil'MALATYA - Malatya'da geçtiğimiz hafta yaşanan zirai don hadisesinin ardından, bölgede inceleme yapan Tarım ve Orman İl Müdürlüğü ekiplerinin raporuna göre özellikle düşük rakımlı... Habere Git »

Kayısıda Zirai Don Etkili Oldu

Malatya'da geçtiğimiz hafta yaşanan zirai don hadisesinin ardından, bölgede inceleme yapan Tarım ve Orman İl Müdürlüğü ekiplerinin raporuna göre, özellikle düşük rakımlı alanlarda kayısıda hasar tespit edildi. Habere Git »

Malatya Kayısısında Zirai Don

Malatya'da etkili olan zirai don nedeniyle kayısıda zarar oluştu. Habere Git »

AK Parti'de Adaylar Çalışmalara Hız Verdi

AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Gürkan ve Battalgazi Belediye Başkan Adayı Osman Güder, seçim çalışmaları kapsamında bir çok mahalle gezisi ve etkinliğe katıldı. Habere Git »

Malatya Jandarmasından 'Yaya Öncelikli' Trafik Uygulaması

Malatya İl Jandarma Komutanlığı'na bağlı personel tarafından 'Yaya öncelikli trafik' uygulaması kapsamında Malatya'da çeşitli noktalarda uygulama yapıldı. Habere Git »

Bilgilendirme: Hatunsuyu Haberlerini okumak için doğru yerdesiniz.Hatunsuyu Son Dakika Haberleri anlık olarak sitemizde. Güncel Hatunsuyu Haberlerini yada Malatya Hatunsuyu Haberlerini buradan takip edebilirsiniz.
Hatunsuyu Haber - Son Dakika Hatunsuyu Haberleri sayfasını paylaş.
Malatyam | Malatya Haber Portalı | Online: 21