Son Dakika Hasırcılar Haberleri

Malatya'da sazan sezonu başladı

Malatya'da 1 Nisan-30 Haziran tarihleri arası uygulanan sazangiller avcılık yasağının kalkmasının ardından tekne ile göle açılan balıkçılar vira bismillah diyerek sazan avına başladı. Habere Git »

Malatyalı muhtarlardan DSİ Bölge Müdürlüğüne ziyaret

Malatya'nın Battalgazi ilçesinde 25'e yakın mahalle muhtarı, görevine yeni atanan Elazığ DSİ Bölge müdürü Şükrü Baysal'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Habere Git »

Milletvekili Tüfenkci'den tarım değerlendirmesi

AK Parti Malatya Milletvekili ve MKYK Üyesi Bülent Tüfenkci, Türkiye'nin tarımda kendi kendine yeten bir ülke olduğunu ifade ederek, birilerinin bu konuyu maniple etmek istediğini söyledi. Habere Git »

Rektör Kızılay'dan öğrencilere kandil yemeği

Malatya İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay, öğrencilere kandil yemeği ikram etti. Habere Git »

Malatya Valisi Baruş, depremden etkilenen mahallelerde ...

Malatya Valisi Aydın Baruş, merkez üssü Elazığ'ın Sivrice ilçesi olan 6,8 büyüklüğündeki depremden etkilenen Battalgazi ilçesindeki mahallelerde incelemelerde bulundu. Habere Git »

DHA YURT BÜLTENİ - 8

Otomobil baraj gölüne düştü: 2 yaralıMALATYA'da, sürücüsünün kontrolünden çıkan otomobil, Karakaya Baraj Gölü'ne düştü. Habere Git »

Malatya otomobil baraj gölüne düştü: 2 yaralı

Otomobil baraj gölüne düştü: 2 yaralıMALATYA'da, sürücüsünün kontrolünden çıkan otomobil, Karakaya Baraj Gölü'ne düştü. Habere Git »

Otomobil baraj gölüne düştü: 2 yaralı

MALATYA'da, sürücüsünün kontrolünden çıkan otomobil, Karakaya Baraj Gölü'ne düştü. Habere Git »

Karda mahsur kalan vatandaşlara kumanya dağıtıldı

Malatya'nın Battalgazi ilçesinde yolda mahsur kalan araç sürücülerine kumanda dağıtıldı. Habere Git »

Milletvekili Kahtalı'dan yerli silah değerlendirmesi

AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, Battalgazi ilçesine bağlı mahallere yaptığı ziyarette, Türkiye'nin savunma sanayisindeki milli ve yerli silah atılımına dikkat çekerek, 'Silahının yüzde 80'ini kendi üretebilen ülke konuma geldik' dedi. Habere Git »

Şansal Büyüka Sakarya'da sevenleri ile buluştu

Adapazarı Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında Tarihi Aynalıkavak Meydanı'nda gerçekleştirilen Aynalıkavak Sohbetleri programında sevenleri ile buluşan Spor Adamı Şansal Büyüka, 'Çocukluğum Adapazarı'nda, Uzunçarşı'da, Aynalıkavak'ta, bu sokaklarda geçti. Habere Git »

Okuldan Havuza Kulaç At projesi başlatıldı

Malatya Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, 'Okuldan Havuza Kulaç At' projesi ile Battalgazi Belediyesi Sosyal Yaşam Merkezi'nde hayatlarında ilk kez havuzla buluşan öğrencileri ziyaret ederek, 'Kırsal bölgelerin dezavantajını bu tür projeler ile bir nebze olsun ortadan kaldırabiliyorsak... Habere Git »

Malatya'da bazı mahallelerde 13 saatlik su kesintisi ...

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğünün içme suyu depoları isale hattı bağlantı çalışmaları nedeniyle bazı mahallerde 13 saatlik su kesintisi yapacağı açıklandı. Habere Git »

Malatya'da kısmi su kesintisi uyarısı

Malatya'da bazı bölgelerde 21 Kasım günü kısmi içme suyu kesintisi uygulanacak. Habere Git »

Battalgazi'de asfalt çalışması

Malatya'nın merkez Battalgazi Belediyesince Hasırcılar Mahallesi'nde asfalt çalışması yapıldı. Habere Git »

Hasırcılar Mahallesinde asfalt çalışması tamamlandı

Battalgazi ilçesine bağlı Hasırcılar Mahallesindeki 25 bin 500 metrekarelik asfalt serimi vatandaştan tam not aldı. Habere Git »

Milletvekili Öznur Çalık'tan ziyaretler

AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Battalgazi ilçesinde çeşitli ziyaretlerde bulundu. Habere Git »

Fındık bahçesinde ölü bulundu

Samsun'da bir kişi fındık bahçesinde ölü bulundu. Habere Git »

Balıkçı tekneleri denetleniyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi, Karakaya Baraj Gölü üzerindeki balıkçıların tekne denetimlerini yaparak herhangi bir olumsuzluğun yaşanmaması için gerekli tedbirleri alıyor. Habere Git »

Büyükşehir belediyesi balıkçı teknelerinin denetimlerini ...

Malatya Büyükşehir Belediyesi, Karakaya Baraj Gölü üzerindeki balıkçıların tekne denetimlerini yaparak herhangi bir olumsuzluğun yaşanmaması için gerekli tedbirleri alıyor. Habere Git »

Bilgilendirme: Hasırcılar Haberlerini okumak için doğru yerdesiniz.Hasırcılar Son Dakika Haberleri anlık olarak sitemizde. Güncel Hasırcılar Haberlerini yada Malatya Hasırcılar Haberlerini buradan takip edebilirsiniz.
Hasırcılar Haber - Son Dakika Hasırcılar Haberleri sayfasını paylaş.
Malatyam | Malatya Haber Portalı | Online: 8