Hasırcılar Haberleri

Malatya Valisi Baruş, depremden etkilenen mahallelerde ...

Malatya Valisi Aydın Baruş, merkez üssü Elazığ'ın Sivrice ilçesi olan 6,8 büyüklüğündeki depremden etkilenen Battalgazi ilçesindeki mahallelerde incelemelerde bulundu. Habere Git »

DHA YURT BÜLTENİ - 8

Otomobil baraj gölüne düştü: 2 yaralıMALATYA'da, sürücüsünün kontrolünden çıkan otomobil, Karakaya Baraj Gölü'ne düştü. Habere Git »

Malatya otomobil baraj gölüne düştü: 2 yaralı

Otomobil baraj gölüne düştü: 2 yaralıMALATYA'da, sürücüsünün kontrolünden çıkan otomobil, Karakaya Baraj Gölü'ne düştü. Habere Git »

Otomobil baraj gölüne düştü: 2 yaralı

MALATYA'da, sürücüsünün kontrolünden çıkan otomobil, Karakaya Baraj Gölü'ne düştü. Habere Git »

Karda mahsur kalan vatandaşlara kumanya dağıtıldı

Malatya'nın Battalgazi ilçesinde yolda mahsur kalan araç sürücülerine kumanda dağıtıldı. Habere Git »

Milletvekili Kahtalı'dan yerli silah değerlendirmesi

AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, Battalgazi ilçesine bağlı mahallere yaptığı ziyarette, Türkiye'nin savunma sanayisindeki milli ve yerli silah atılımına dikkat çekerek, 'Silahının yüzde 80'ini kendi üretebilen ülke konuma geldik' dedi. Habere Git »

Şansal Büyüka Sakarya'da sevenleri ile buluştu

Adapazarı Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında Tarihi Aynalıkavak Meydanı'nda gerçekleştirilen Aynalıkavak Sohbetleri programında sevenleri ile buluşan Spor Adamı Şansal Büyüka, 'Çocukluğum Adapazarı'nda, Uzunçarşı'da, Aynalıkavak'ta, bu sokaklarda geçti. Habere Git »

Okuldan Havuza Kulaç At projesi başlatıldı

Malatya Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, 'Okuldan Havuza Kulaç At' projesi ile Battalgazi Belediyesi Sosyal Yaşam Merkezi'nde hayatlarında ilk kez havuzla buluşan öğrencileri ziyaret ederek, 'Kırsal bölgelerin dezavantajını bu tür projeler ile bir nebze olsun ortadan kaldırabiliyorsak... Habere Git »

Malatya'da bazı mahallelerde 13 saatlik su kesintisi ...

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğünün içme suyu depoları isale hattı bağlantı çalışmaları nedeniyle bazı mahallerde 13 saatlik su kesintisi yapacağı açıklandı. Habere Git »

Malatya'da kısmi su kesintisi uyarısı

Malatya'da bazı bölgelerde 21 Kasım günü kısmi içme suyu kesintisi uygulanacak. Habere Git »

Battalgazi'de asfalt çalışması

Malatya'nın merkez Battalgazi Belediyesince Hasırcılar Mahallesi'nde asfalt çalışması yapıldı. Habere Git »

Hasırcılar Mahallesinde asfalt çalışması tamamlandı

Battalgazi ilçesine bağlı Hasırcılar Mahallesindeki 25 bin 500 metrekarelik asfalt serimi vatandaştan tam not aldı. Habere Git »

Milletvekili Öznur Çalık'tan ziyaretler

AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Battalgazi ilçesinde çeşitli ziyaretlerde bulundu. Habere Git »

Fındık bahçesinde ölü bulundu

Samsun'da bir kişi fındık bahçesinde ölü bulundu. Habere Git »

Balıkçı tekneleri denetleniyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi, Karakaya Baraj Gölü üzerindeki balıkçıların tekne denetimlerini yaparak herhangi bir olumsuzluğun yaşanmaması için gerekli tedbirleri alıyor. Habere Git »

Büyükşehir belediyesi balıkçı teknelerinin denetimlerini ...

Malatya Büyükşehir Belediyesi, Karakaya Baraj Gölü üzerindeki balıkçıların tekne denetimlerini yaparak herhangi bir olumsuzluğun yaşanmaması için gerekli tedbirleri alıyor. Habere Git »

Battalgazi Adayı Güder'den Ziyaretler

31 Mart'ta gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında çalışmalarını sürdüren Güder, 'Dünya Su Günü' münasebetiyle MASKİ Genel Müdürlüğü'nü ziyaret etti. Habere Git »

Gündem Özeti / 5 Mart 2019

Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sancaktepe, Eyüpsultan ve Esenyurt mitinglerinde konuşacak, Kasımpaşa Kızılay Meydanı'nda düzenlenecek 'TOKİ 53 Bin 626 Sosyal Konut ve 130 Tesisin Açılışı ile 50 Bin Yeni Sosyal Konutun Tanıtım... Habere Git »

Bağdat'ın Kadim Mesleklerinden 'Hasırcılık' Zamana ...

- Bağdat'taki Hasır ürünleri satan çarşıdan detaylar Hasır örme işini 73 yaşındaki Mısırlı Muhammed Abdulhalik ile röportaj Alışveriş yapmaya gelen Bağdatlı Firas Veda ile röportaj Babasından devraldığı hasırcılık sanatını icra eden Hüsam Halid ile röportaj BAĞDAT (AA) HAYDAR KARAALP -... Habere Git »

Kitam Sohbetleri'nin Bu Ay Ki Konusu: "Kilis'te Mahalle ...

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Kilis Tarihi ve Kültürü Uygulama ve Araştırma Merkezi'nde (KİTAM) her ay Kilis'in kültür insanlarının katılımıyla farklı bir konuda yapılan sohbetlerin bu ay ki konusu 'Kilis'te Mahalle Kültürü' oldu. Habere Git »

Hasırcılar Haber - Son Dakika Hasırcılar Haberleri sayfasını paylaş.
Malatyam | Malatya Haber Portalı | Online: 21