Hanımın Çiftliği Haberleri

Başkan Güder: "Arslante için de ciddi adımlar atıyoruz"

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder,' Arslante'yi de UNESCO Dünya Mirası Listesine koymak için de ciddi adımlar atıyoruz' dedi. Habere Git »

Derme Deresi ile ilgili ihale yapıldı

Malatya'nın Battalgazi ilçesindeki Derme Deresi ile ilgili ihale yapıldığı, dere içerisinde olan evlerin taşınacağı bildirildi. Habere Git »

Başkan Güder, tecrübelerini paylaştı

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, 'İşin Ehlinden Tecrübe Paylaşımı 'programına konuk olarak, gençlere yapacaklarını ve hedeflerini anlattı, önerilerde bulundu. Habere Git »

Başkan Güder, sorunları yerinde dinledi

Malatya Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, mahalle ziyaretleri kapsamında Hatunsuyu Mahallesini ziyaret ederek mahalle hakkındaki sorun ve sıkıntıları mahalle halkından dinledi. Habere Git »

Başkan Güder, çalışmalarını anlattı

Birlik Vakfı Malatya Şubesi tarafından düzenlenen 'İrfan Akademisi'nin bu haftaki konuğu Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder oldu. Habere Git »

Hanımınçiftliği'nde asfalt sevinci

Malatya Battalgazi Belediyesi, daha önce kilit taşı olan Hanımınçiftliği Mahallesi'ndeki yolu sıcak asfalt serimi yaptı. Habere Git »

Battalgazi Belediye Meclisi toplandı

Malatya Battalgazi Belediyesi Aralık ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi. Habere Git »

Başkan Güder: "İmarda kat sayıyı arttırdık"

Malatya Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, '10 dönüme sığan 120 daire sayısını 150'ye çıkardık' dedi. Habere Git »

Başkan Güder Açıklaması

Malatya Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, 31 Mart 2019 yerel seçim sonrasında ilk mahalle toplantısını Orduzu Mahallesi'nde gerçekleştirdi. Habere Git »

Şehit babasından Barış Pınarı Harekatı'na destek: ...

Şehit babasından Barış Pınarı Harekatı'na destek: 'Şu anki savaşta sivilleri öldürüyorlar diyorlar ama yalan bunlar, karartma amaçlı söylemler'MALATYA - Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından icra edilen Fırat Kalkanı Harekatı'nda şehit olan Deniz Piyade Sözleşmeli Er Ramazan Önal'ın babası,... Habere Git »

Şehit babasından Barış Pınarı Harekatı'na destek

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından icra edilen Fırat Kalkanı Harekatı'nda şehit olan Deniz Piyade Sözleşmeli Er Ramazan Önal'ın babası, Barış Pınarı Harekatı'na destek verdi. Habere Git »

Milletvekili Öznur Çalık'tan ziyaretler

AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Battalgazi ilçesinde çeşitli ziyaretlerde bulundu. Habere Git »

Güder: 'Yaşam kalitesini yükseltmek için çalışıyoruz'

Yıllardır girilmemiş, hizmet almamış mahalle ve caddelere belediye hizmetlerini taşıyan Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder ve ekibi, Battalgazi'nin birçok sorununu çözmek için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyor. Habere Git »

Hanımınçiftliği sıcak asfalta kavuştu

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Hanımınçiftliği Mahallesinde yapılan sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Habere Git »

Çınar, yapımı devam eden Gençlik Merkezi'ni inceledi

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Malatya Valiliği ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Melekbaba Mahallesine kazandırılacak 'Gençlik Merkezi' inşaat alanında incelemelerde bulundu. Habere Git »

"Melekbaba Gençlik Merkezi, Bölgemize Farklı Bir Değer ...

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Malatya Valiliği ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Melekbaba mahallesine kazandırılacak 'Gençlik Merkezi' inşaat alanında incelemelerde bulundu. Habere Git »

Yaz Kuran Kurslarını başarıyla bitiren öğrencilere ...

Genç MÜSİAD ve MTTB Malatya Şubesince gerçekleştirilen 'Bu Yaz Camideyim' programı sona erdi. Habere Git »

Battalgazi Belediye Meclisinde AK Parti gurubu toplandı

Battalgazi Belediye Meclisi AK Parti Grup Toplantısı gerçekleştirildi. Habere Git »

Belediyeye ait binalar gençlik merkezi olarak kullanılacak

Battalgazi Belediye Meclisi, Ağustos ayı olağan toplantısını gerçekleştirdi. Habere Git »

Fendoğlu'ndan Battalgazi Belediyesine ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder'i ziyaret etti. Habere Git »

Hanımın Çiftliği Haber - Son dakika hanımın çiftliği haberleri sayfasını paylaş.
Malatya Haber | Malatya Haber Portalı | Online: 21