Edirne Trabzon arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Edirne ile Trabzon arası 1289 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Edirne Trabzon arası mesafe 1289 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Edirne ile Trabzon Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Trabzon ile Edirne arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Edirne Trabzon Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Edirne Trabzon arası kaç km'dir ve Edirne Trabzon arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Edirne Trabzon yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Edirne Trabzon arası mesafe bilgilerini, Edirne Trabzon yol tarifi, yol güzergâhı ve Edirne başlangıç noktasından Trabzon bitiş noktasına nasıl gidilir? Edirne ile Trabzon kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Edirne ile Trabzon yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Edirne Trabzon Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Edirne Trabzon uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Edirne ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?