Edirne Batman arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Edirne ile Batman arası 1683 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Edirne Batman arası mesafe 1683 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Edirne ile Batman Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Batman ile Edirne arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Edirne Batman Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Edirne Batman arası kaç km'dir ve Edirne Batman arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Edirne Batman yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Edirne Batman arası mesafe bilgilerini, Edirne Batman yol tarifi, yol güzergâhı ve Edirne başlangıç noktasından Batman bitiş noktasına nasıl gidilir? Edirne ile Batman kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Edirne ile Batman yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Edirne Batman Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Edirne Batman uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Edirne ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?