Samsun Edirne arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Samsun ile Edirne arası 967 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Samsun Edirne arası mesafe 967 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Samsun ile Edirne Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Edirne ile Samsun arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Samsun Edirne Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Samsun Edirne arası kaç km'dir ve Samsun Edirne arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Samsun Edirne yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Samsun Edirne arası mesafe bilgilerini, Samsun Edirne yol tarifi, yol güzergâhı ve Samsun başlangıç noktasından Edirne bitiş noktasına nasıl gidilir? Samsun ile Edirne kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Samsun ile Edirne yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Samsun Edirne Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Samsun Edirne uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Samsun ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?