Edirne Düzce arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Edirne ile Düzce arası 448 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Edirne Düzce arası mesafe 448 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Edirne ile Düzce Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Düzce ile Edirne arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Edirne Düzce Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Edirne Düzce arası kaç km'dir ve Edirne Düzce arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Edirne Düzce yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Edirne Düzce arası mesafe bilgilerini, Edirne Düzce yol tarifi, yol güzergâhı ve Edirne başlangıç noktasından Düzce bitiş noktasına nasıl gidilir? Edirne ile Düzce kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Edirne ile Düzce yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Edirne Düzce Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Edirne Düzce uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Edirne ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?