Rize Edirne arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Rize ile Edirne arası 1368 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Rize Edirne arası mesafe 1368 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Rize ile Edirne Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Edirne ile Rize arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Rize Edirne Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Rize Edirne arası kaç km'dir ve Rize Edirne arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Rize Edirne yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Rize Edirne arası mesafe bilgilerini, Rize Edirne yol tarifi, yol güzergâhı ve Rize başlangıç noktasından Edirne bitiş noktasına nasıl gidilir? Rize ile Edirne kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Rize ile Edirne yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Rize Edirne Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Rize Edirne uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Rize ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?