Edirne Kocaeli arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Edirne ile Kocaeli arası 345 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Edirne Kocaeli arası mesafe 345 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Edirne ile Kocaeli Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Kocaeli ile Edirne arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Edirne Kocaeli Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Edirne Kocaeli arası kaç km'dir ve Edirne Kocaeli arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Edirne Kocaeli yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Edirne Kocaeli arası mesafe bilgilerini, Edirne Kocaeli yol tarifi, yol güzergâhı ve Edirne başlangıç noktasından Kocaeli bitiş noktasına nasıl gidilir? Edirne ile Kocaeli kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Edirne ile Kocaeli yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Edirne Kocaeli Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Edirne Kocaeli uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Edirne ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?