Kocaeli Edirne arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Kocaeli ile Edirne arası 345 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Kocaeli Edirne arası mesafe 345 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Kocaeli ile Edirne Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Edirne ile Kocaeli arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Kocaeli Edirne Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Kocaeli Edirne arası kaç km'dir ve Kocaeli Edirne arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Kocaeli Edirne yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Kocaeli Edirne arası mesafe bilgilerini, Kocaeli Edirne yol tarifi, yol güzergâhı ve Kocaeli başlangıç noktasından Edirne bitiş noktasına nasıl gidilir? Kocaeli ile Edirne kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Kocaeli ile Edirne yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Kocaeli Edirne Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Kocaeli Edirne uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Kocaeli ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?