Edirne Yalova arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Edirne ile Yalova arası 410 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2023 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Edirne Yalova arası mesafe 410 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Edirne ile Yalova Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Yalova ile Edirne arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Edirne Yalova Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Edirne Yalova arası kaç km'dir ve Edirne Yalova arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Edirne Yalova yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Edirne Yalova arası mesafe bilgilerini, Edirne Yalova yol tarifi, yol güzergâhı ve Edirne başlangıç noktasından Yalova bitiş noktasına nasıl gidilir? Edirne ile Yalova kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Edirne ile Yalova yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Edirne Yalova Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Edirne Yalova uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Edirne ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?