Edirne Karabük arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Edirne ile Karabük arası 628 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Edirne Karabük arası mesafe 628 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Edirne ile Karabük Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Karabük ile Edirne arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Edirne Karabük Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Edirne Karabük arası kaç km'dir ve Edirne Karabük arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Edirne Karabük yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Edirne Karabük arası mesafe bilgilerini, Edirne Karabük yol tarifi, yol güzergâhı ve Edirne başlangıç noktasından Karabük bitiş noktasına nasıl gidilir? Edirne ile Karabük kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Edirne ile Karabük yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Edirne Karabük Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Edirne Karabük uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Edirne ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?