Edirne Tekirdağ arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Edirne ile Tekirdağ arası 148 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Edirne Tekirdağ arası mesafe 148 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Edirne ile Tekirdağ Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Tekirdağ ile Edirne arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Edirne Tekirdağ Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Edirne Tekirdağ arası kaç km'dir ve Edirne Tekirdağ arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Edirne Tekirdağ yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Edirne Tekirdağ arası mesafe bilgilerini, Edirne Tekirdağ yol tarifi, yol güzergâhı ve Edirne başlangıç noktasından Tekirdağ bitiş noktasına nasıl gidilir? Edirne ile Tekirdağ kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Edirne ile Tekirdağ yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?