Edirne Konya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Edirne ile Konya arası 909 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2023 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Edirne Konya arası mesafe 909 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Edirne ile Konya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Konya ile Edirne arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Edirne Konya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Edirne Konya arası kaç km'dir ve Edirne Konya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Edirne Konya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Edirne Konya arası mesafe bilgilerini, Edirne Konya yol tarifi, yol güzergâhı ve Edirne başlangıç noktasından Konya bitiş noktasına nasıl gidilir? Edirne ile Konya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Edirne ile Konya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Edirne Konya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Edirne Konya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Edirne ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?