Kırklareli Edirne arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Kırklareli ile Edirne arası 68 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Kırklareli Edirne arası mesafe 68 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Kırklareli ile Edirne Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Edirne ile Kırklareli arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Kırklareli Edirne Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Kırklareli Edirne arası kaç km'dir ve Kırklareli Edirne arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Kırklareli Edirne yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Kırklareli Edirne arası mesafe bilgilerini, Kırklareli Edirne yol tarifi, yol güzergâhı ve Kırklareli başlangıç noktasından Edirne bitiş noktasına nasıl gidilir? Kırklareli ile Edirne kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Kırklareli ile Edirne yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?