Karabük Edirne arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Karabük ile Edirne arası 628 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Karabük Edirne arası mesafe 628 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Karabük ile Edirne Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Edirne ile Karabük arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Karabük Edirne Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Karabük Edirne arası kaç km'dir ve Karabük Edirne arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Karabük Edirne yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Karabük Edirne arası mesafe bilgilerini, Karabük Edirne yol tarifi, yol güzergâhı ve Karabük başlangıç noktasından Edirne bitiş noktasına nasıl gidilir? Karabük ile Edirne kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Karabük ile Edirne yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Karabük Edirne Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Karabük Edirne uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Karabük ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?