Edirne Erzurum arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Edirne ile Erzurum arası 1461 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Edirne Erzurum arası mesafe 1461 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Edirne ile Erzurum Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Erzurum ile Edirne arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Edirne Erzurum Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Edirne Erzurum arası kaç km'dir ve Edirne Erzurum arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Edirne Erzurum yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Edirne Erzurum arası mesafe bilgilerini, Edirne Erzurum yol tarifi, yol güzergâhı ve Edirne başlangıç noktasından Erzurum bitiş noktasına nasıl gidilir? Edirne ile Erzurum kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Edirne ile Erzurum yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Edirne Erzurum Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Edirne Erzurum uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Edirne ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?