Edirne Kayseri arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Edirne ile Kayseri arası 999 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Edirne Kayseri arası mesafe 999 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Edirne ile Kayseri Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Kayseri ile Edirne arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Edirne Kayseri Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Edirne Kayseri arası kaç km'dir ve Edirne Kayseri arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Edirne Kayseri yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Edirne Kayseri arası mesafe bilgilerini, Edirne Kayseri yol tarifi, yol güzergâhı ve Edirne başlangıç noktasından Kayseri bitiş noktasına nasıl gidilir? Edirne ile Kayseri kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Edirne ile Kayseri yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Edirne Kayseri Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Edirne Kayseri uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Edirne ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?