Edirne Bursa arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Edirne ile Bursa arası 428 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2023 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Edirne Bursa arası mesafe 428 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Edirne ile Bursa Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Bursa ile Edirne arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Edirne Bursa Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Edirne Bursa arası kaç km'dir ve Edirne Bursa arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Edirne Bursa yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Edirne Bursa arası mesafe bilgilerini, Edirne Bursa yol tarifi, yol güzergâhı ve Edirne başlangıç noktasından Bursa bitiş noktasına nasıl gidilir? Edirne ile Bursa kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Edirne ile Bursa yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Edirne Bursa Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Edirne Bursa uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Edirne ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?